Çocuğu Taşıyana Rahatlık

Butik için Tiklayın!Heybebe, hem güvenli hem de rahat olduğundan anne babalar için ideal bir yöntemdir. Birçok bebek taşıyıcısı ebeveynlere yeterince rahat gelmediğinden rafa kaldırılmaktadır.

heybebe’yle2

 

kalp Korunan Doğal Denge: Bebeği taşıyan kişiyle bebek arasında herhangi bir taşıma parçası olmadığından, bebek, sadece kendisini taşıyan kişiye yaslanır. Böylece, taşıyan kişiyle bebek arasındaki ağırlık merkezi, taşıyan kişinin kendi ağırlık merkezine çok yakındır.

 

kalp Ağırlığın Mükemmel Dağılımı: Çocuk; kendisini taşıyan kişinin sadece iki omzuna değil aynı zamanda kalçalarına ve gövdesine eşit ağırlık verecek biçimde durur; böylece uzun süre ve rahat bir biçimde taşınabilir.
kalp İnce Ayarlar: Vücudunuza, çocuğunuzun kilosuna ve boyuna, kıyafetlerinizin kalınlığına, yapacağınız işlere göre kumaşın duruşunu en uygun biçimde ayarlayabilirsiniz. Size önerdiğimiz 4,60m uzunluğundaki Heybebe 36 ila 44 beden arası bütün anne babalar için uygundur.

 

kalp Güvenlik: Anne babalar, çocuklarının düzgün bir biçimde durduğunun farkında olduklarından başını veya sırtını tutma ihtiyacı duymazlar… Böylece ellerinizi özgürce kullanabilirsiniz!

 

 

img_0097

 

 

Reklamlar

20/09/2013 tarihinde Babywearing içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s